Wyzwanie #19 – Guzik z pętelką!

Cześć!

Pierwsza niedziela miesiąca więc czas na to co lubicie najbardziej!

Zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „Guzik z pętelką”

Śmieszne powiedzenie, które najprawdopodobniej każdy z nas je wypowiedział w dzieciństwie. Teraz czas aby te wspomnienia przelać na papier 😉

To co kto chętny na udział w naszej zabawie? Ja już z niecierpliwością czekam na prace 🙂

 

Na Wasze prace czekamy do 26 maja 2019 (do 23.55).

_ _ _ _ _

WYTYCZNE:  

NOWOŚĆ! praca zgłaszana na wyzwanie MUSI BYĆ wykonana TYLKO z papierów marki Craft O’Clock (MUSZĄ być one WIDOCZNE w pracy) oraz należy PODAĆ w poście z jakiej KOLEKCJI one pochodzą 🙂 – można używać dodatków innych firm – typu kwiatki, tekturki, itp. TYM RAZEM w pracy musi być użyty GUZIK i sznurek! 

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkolenia

– można zgłosić więcej niż jedną pracę

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

WYGRANA: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze JEDNĄ pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 100zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu lipcowym (#21) + banerek na bloga.

 

WYRÓŻNIENIE: spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze do PIĘCIU prac, które wyróżnimy i ich autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 30zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl + banerek na bloga

* bony za wyróżnienie nie sumują się,
* bon jest ważny do końca miesiąca, w którym ogłoszono wyniki wyzwania

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 2.06.2019 r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

 

Hello everyone! I have brought you a layout today from the wonderful ADVENTURE AWAITS collection. Summer is here slowly and the journey begins. To do this, I have now made an easy trick where some buttons and a small strings can create an exciting page.

Hello my crafty friends! Today I’m going to show you a small package that’s great for giving sweets or something else that will fit in this box. For making it, I choose Ladies&Getlemen collection, that is unversal and suitable for all. For decoration and fastening I used blue twine from the Ladies&Gentlemen twine set and white buttons.

I jeszcze ja 🙂 Jako inspirację do tego wyzwania przygotowałam dla Was herbaciarkę, którą postanowiłam ozdobić papierami z kolekcji SPRING BUSTLING, czyli w moje ulubione kolory – fiolet i zieleń, a do tego cudne królisie z balonikami i banerkami wycięte z I arkusza dodatków do wycięcia oraz niezastąpione domki/budki i hiacynty z II arkusza dodatków. Jak możecie zobaczyć dach herbaciarki ozdobiłam motywem desek, który znajdziecie na arkuszu 02 (30,5 x 30,5 cm), zaś „ściany” herbaciarki mają motyw cegieł z arkusza 05 (30,5 x 30,5 cm), w ten sposób uzyskałam bardzo realistyczną wizję „wieżyczki”. Tematem wyzwania jest guzik z pętelką, więc bordowy guzik z kokardką z białego sznurka umieściłam w centralnym punkcie wieżyczki, tam gdzie mógłby być np. zegar (jak w wieży zegarowej).

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
W ramach wygranej w wyzwaniu marcowym specjalnie dla nas, pracę przygotowała Magdalena’s Attic
„Praca powstała na bazie papierów i kart do project life z kolekcji „Ladies and Gentleman”. Wykorzystałam tutaj również guziczki dostępne w sklepie. „
 
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak? Zainspirowani? Czekamy teraz na Wasze prace 🙂
 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #19”.
* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. 11 Listopada 6, 16-080 Tykocin.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com
* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.
* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #19”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.
* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

4 komentarze

  1. Ania and quilling napisał(a):

    Boskie inspiracje 😍

  2. Agnieszka Mirkowska napisał(a):

    Świetny pomysł na wyzwanie i cudowne prace inspiracyjne! Czasu jeszcze sporo, muszę zajrzeć w czeluście szuflady i wyczarować guziczki, bo pomysł już mi zaświtał. 😉

  1. Maj 6, 2019

    […] by the Craft O’Clock team to guest design in their May challenge. The theme of the challenge is “A button with a loop” meaning, that you can create any type of project that includes a button and […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *