Nowości – Sea Stories!

Cześć!!

Dziś mam dla Was zupełnie coś nowego! Przedstawiamy Wam naszą markę – córkę 🙂

Przy marce Craft O’Clock powstała siostrzana marka Friends&Craft O’Clock. To w niej będziemy specjalnie dla Was wydawać kolekcje twórców zaprzyjaźnionych z Craft O’Clock .

Na początek przedstawiamy Wam kolekcję SEA STORIES – MORSKIE OPOWIEŚCI stworzoną przez utalentowaną Karolinę Bukowską. W tym roku na wakacjach będą nam towarzyszyć brodaci syrenowie 

A tak prezentują się prace, wykonane przez nasze uzdolnione dziewczyny z DT!

Witajcie,

Dzisiaj mam przyjemność pokazać Wam moją pierwszą inspirację wykonaną z jednej z naszych nowych kolekcji Friend&Craft O’Clock, która zawitała ostatnio na nasze sklepowe półki.Czasami są takie papiery z których prace po prostu same się tworzą i tym razem właśnie tak było.Kolory, dodatki i same papiery idealnie odpowiadają moim gustom kolorystycznym i z wielką przyjemnością pracowało mi się z tą kolekcją.Przygotowałam dla Was kartkę w nietypowym kształcie butelki morskiej.Bazę wykonałam sama okleiłam ją arkuszami z kolekcji SEA STORIES. Do stworzenia kompozycji użyłam elementy z małych bloczków SEA STORIES oraz elementy, które znajdziecie na arkuszu z dodatkami do wycinania.Każdy z arkuszy posiada kilka drobnych elementów graficznych,które idealnie sprawdzą się do wykonania kartek lub ozdoby albumów z naszymi wakacyjnymi wspomnieniami.Całość kompozycji lekko potuszowałam, pochlapałam tuszem SPLASH oraz podkleiłam na taśmę dystansową co nadało całej kompozycji przestrzenności.Zapraszam na zdjęcia i czekamy na wasze inspiracje na naszej grupie facebookowej.

Sea Stories to kolekcja, która urzekła mnie swoją kolorystyką! Od pierwszego wejrzenia całkowicie zdobyła moje serca odcieniami morskiej zieleni i dodatkowo cuuudnymi deseczkami! Mimo, że tematyka kolekcji iście morska, pokażę Wam, że nie tylko „morskie” prace mogą z niej powstać 🙂 Na dziś przygotowałam dwie kartki – zupełnie różne kartki. Pierwsza utrzymana w tematyce morskiej, wakacyjnej i druga, która z morzem nie ma nic wspólnego 😉 W swojej inspiracji wykorzystałam mały bloczek papierów , dodatki do wycięciapaski z napisami oraz karty do project life. W drugiej kartce znalazły się dwa kwiatki, ale to jedyne elementy, które są z poza kolekcji.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? U kogo będą królowały morskie klimaty?

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *