Nowości – Sweet Princess

Hej!!

Kolejny dzień i mamy dla Was kolejne nowości! Jesteśmy pod wrażeniem jak bardzo się podobała Wam się kolekcja Mój Skarb, dlatego nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. I…

Specjalnie da Was stworzyliśmy bliźniaczą kolekcję!!

Przedstawiamy Wam kolekcje, które powstały z myślą o Królewnach i Królewiczach! Mamy nadzieję, że te również pokochacie i powstanie z nimi mnóstwo pięknych prac.

Delikatne kolory, słodkie grafiki i mnóstwo elementów do wycinania na pewno pomogą stworzyć wiele pamiątek dla naszych najmłodszych milusińskich.

A teraz czas na inspiracje naszego DT!

Zobaczcie co stworzyły specjalnie dla Was 🙂

Przygotowałam exploding box z prześlicznej nowej kolekcji Sweet Princess. Elementy do wycięcia z tej kolekcji idealnie pasują do wielu prac, kartek, albumów, boxów i nie tylko. Delikatne kwiaty do wycięcia świetnie uzupełniają kolekcję. Koperty pasują do boxów na prezent pieniężny. Oczywiście użyłam kostek dystansowych, aby praca była bardziej przestrzenna. Zobaczcie jaki delikatny box przygotowałam.

 

Hej 🙂

Gdy tylko zobaczyłam kolekcję Sweet Princess od razu wiedziałam, że się z nią zaprzyjaźnię 😉 Od dawna chodził mi po głowie ten projekt. Chętnie do niego wracam, kiedy tylko mam odpowiedni materiał do pracy. Niezwykle bogata oferta nowych kolekcji umożliwiła mi to w 200%! Do ozdobienia albumu korzystałam głównie z kolekcji papierów 20,3×20,3 cm oraz 15,25×15,25 cm. Jedynie przy oklejeniu pudełka skorzystałam z dużych arkuszy z zestawu 30,5×30,5 cm. Pociachałam praktycznie cały arkusz dodatków do wycięcia Izestaw kwiatkówarkusz z kopertamiarkusz ze zwierzątkami oraz z napisami. Nie zapomniałam również o pięknym zestawie die-cutsów. Myślę, że każdy kto sięgnie po kolekcję Sweet Princess będzie bardzo zadowolony ze swojego wyboru 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, ze zakochacie się w tych kolekcjach tak jak w Mój Skarb 🙂

 

You may also like...

1 Response

  1. ZpasjiPati napisał(a):

    Przepiękny album 😍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *