Nowości – Sweet Prince

Hej!!

Kolejny dzień i mamy dla Was kolejne nowości! Jesteśmy pod wrażeniem jak bardzo się podobała Wam się kolekcja Mój Skarb, dlatego nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. I…

Specjalnie da Was stworzyliśmy bliźniaczą kolekcję!!

Przedstawiamy Wam kolekcje, które powstały z myślą o Królewnach i Królewiczach! Mamy nadzieję, że te również pokochacie i powstanie z nimi mnóstwo pięknych prac.

Delikatne kolory, słodkie grafiki i mnóstwo elementów do wycinania na pewno pomogą stworzyć wiele pamiątek dla naszych najmłodszych milusińskich.

A teraz czas na inspiracje naszego DT!

Zobaczcie co stworzyły specjalnie dla Was 🙂

Cześć, tym razem przygotowałam exploding box urodzinowy. W ruch poszły duże arkusze z kolekcji Sweet Prince. Powiem szczerze, że miałam mały dylemat, które strony wykorzystać. Zarówno strony z grafikami jak i strony bardziej uniwersalne są przepiękne. Wewnątrz ścianki ozdobiłam motywami wyciętymi z arkusza I  . Na koniec dodałam pasujące napisy . Zapraszam:

 

Hello! I made a layout for your inspiration, using the one of the newest collections Sweet Prince. For the background of this LO I choose SWEET PRINCE – 02 – A DOUBLE-SIDED PAPER, all the flowers that I used for decoration are cut out from FLOWERS VI – A SET OF EXTRAS TO CUT – BOY FLOWERS, glued the blue twine and some green sequins.

 

Cześć i czołem 🙂

Dzisiaj przygotowałam dla Was czekoladownik na powitanie maluszka, który ozdobiłam arkuszem SWEET PRINCE – 04 – dwustronny papier 30,5×30,5cm. Na zewnątrz wykorzystałam motyw gwiazdek, zaś w środku wykorzystałam motyw kosza z balonami znajdujący się na odwrocie arkusza 04. Do stworzenia kompozycji głównej użyłam dodatków w postaci KWIATKI VI – zestaw dodatków do wycięcia – BOY FLOWER oraz słodkich pluszaków z SWEET PRINCE & PRINCESS – III – zestaw dodatków do wycięcia. Całości dopełnia shaker, który widzieliście już przy okazji premiery kolekcji Spring Bustling. Shaker wypełniłam cekinami oraz gwiazdkami. Gdzie nie gdzie przykleiłam różnej wielkości guziki w kolorach: żółtym, niebieskim i zielonym. Czekoladownik przewiązałam niebieskim sznurkiem, który idealnie pasuje jako  zamknięcie całości.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, ze zakochacie się w tych kolekcjach tak jak w Mój Skarb 🙂

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *